Aktuality - oznámení

Rekonstrukce hygienického zázemí kulturního domu

Vážení spoluobčané,

během letošního roku jsme spolu s architektonickým studiem V2Architekti z Vlachova Březí vypracovali projekt na rekonstrukci hygienického zázemí v kulturním domě v Radhosticích. Projekt spočívá ve vytvoření důstojného prostředí při pořádání kulturních a jiných akcí v našem kulturním domě. Za posledních 30 let se do modernizace kulturního domu nedala ani koruna, jen se opravovalo. Čím jiným začít než právě hygienickým zázemím, tedy lidově řečeno - záchody. K tomu bude využit prostor předsálí. Současně bychom chtěli přestavět výčep na kvalitní bar. Sál zatím nepotřebuje výrazné stavební úpravy. Ty by byly při současném způsobu využívání ekonomicky nezdůvodnitelné.
V patře kulturního domu zvažujeme provést přestavbu na byty, samozřejmě až patro opustí obecní úřad. Ale to je trochu vzdálenější budoucnost.

Na náš projekt rekonstrukce hygienického zázemí jsme na jaře požádali o dotaci Místní akční skupinu Malenice a byla nám schválena ve výši 1.500.000,-Kč.

Projekt je k nahlédnutí na obecním úřadu.

Vaše Obec